+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetové publikace

Klíčová slova: Učetnictví, ekonomika, daně

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2008

Popis: Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví.

Web: www.klo.cz

Další související informace

Aktuální daňový kalendář

daňový kalendář, daňový kalendář 2011, daně, daně – Nechcete zmeškat žádný daňový termín? Potřebujete poradit, kdy jaké daně platit? Využívejte náš daňový kalendář, který pro Vás připravila společnost Aira GROUP ve spolupráci s poradenskou firmou ARX. S naším daňovým kalendářem Vám již žádný daňový termíne neuteče...

Účetnictví, daně, mzdy, AA účetní s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy, Liberec, Semily – Účetní firma poskytuje vedení účetnictví, zpracování daně a mezd pro malé a středně velké firmy. Kanceláře Liberec, Semily, Středočeský a Severočeský kraj. Vedení daňové evidence a poradenství, zastupování na finančním úřadě, OSSZ, pojišťovny.

Daně a audit

účetnictví, daně, audit, mzdy, neziskové – Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.

Načítání trvalo 0.2126 sekund.