+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiri Gabaj GMG

Klíčová slova: vedení účetnictví, mzdová agenda, dozor účetnictví

E-mail: gabaj@gmg-ucetnictvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2014

Popis: Jiří Gabaj GMG - Jsme firmou působící od roku 1994 a na trhu účetních, ekonomických a poradenských služeb. Poskytujeme vedení účetnictví, mzdové agendy a daňové evidence pro malé a střední firmy. Brno, Vyškov a Prostějov.

Web: gmg-ucetnictvi.cz

Další související informace

Účetnictví Laro CB s.r.o.

vedení účetnictví, účetnictví,daně, pojištění mzdy – Poskytujeme profesionální vedení účetnictví, poradenství v oblasti pojišťovnictví a daní, mzdové účetnictví. Dále vytváříme internetové prezentace a aplikace pro menší firmy. Ceny veškerých služeb závisí na dohodě s klientem.

Vedení účetnictví

účetnictví,daňová evidence,vedení účetnictví,daně – Zajistíme kompletní vedení Vašeho účetnictví, personální nebo mzdové agendy, nabízíme účetní poradenství a konzultace. Účetnictví vedeme plátcům i neplátcům DPH. Účetní poradenství zahrnuje: Povinnosti při založení a ukončení podnikání, daňovou optimalizaci, zavedení a dohled nad vedením daňové evidence nebo účetnictví klientem, kontrolu vedení mzdové a personální agendy, kontrolu zpracování mezd. Pracujeme s ekonomyckým systémem Money S3. Svým zákazníkům nabízíme možnostost ON-LINE přístupu do agend jejich účetnictví i možnost odkladu podání daňového přiznání. Našim cílem je spokojený zákazník. Nabízíme profesionalitu a flexibilitu. Účetní kancelář má zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny Kooperativa. Máme dlouholeté zkušenosti s vedením účetnictví i s poskytování účetního poradenství. Nabízíme Vám své mnohaleté zkušenosti a odbornost v oblasti zpracování a vedení účetnictví i mzdové nebo personální agendy.

Vedení účetnictví Hradec

Vedení účetnictví, Daňový poradce Hradec Králové – Nabídka obsahuje externí vedení účetnictví, které bude spravováno na našich počítačích, na našem programovém vybavení a našimi zaměstnanci. Dále je možné využít částečné externí vedení účetnictví, kde se některé agendy zpracovávají přímo u zákazníka.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.