+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalkulačka na pojištění nemovitostí.

Klíčová slova: pojistit svou nemovitost, kalkulačka pojištění nem

E-mail: info@pojisteni-nemovitosti-kalkulacka.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Chcete pojistit svou nemovitost, ale nechcete obcházet pojišťovny, zúčastňovat se různých schůzek, trávit čas procházením a odhadem nemovitosti a chtěli byste vše vyřídit z pohodlí domova online? To je jistě možné, ale jak zjistíte, že zrovna vámi vybrané pojištění je to nejvhodnější?

Web: www.pojisteni-nemovitosti-kalkulacka.cz

Další související informace

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel – Povinné ručení je pro veřejnost známé jako pojem pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Také je to pojistná ochrana pro majitele auta za způsobené škody ostatním vozidlům, rodinným domům, svodidlům či lidem s trvalými následky.

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele, pojištění o – Nastoupili jste do zaměstnání a zajímá vás jaké pojištění pro vás zaměstnavatel musí uzavřít? Co když budete mít pracovní úraz, nebo nemoc z povolání? Pokud jste nastoupili k zaměstnavateli, který má alespoň jednoho zaměstnance, automaticky zaměstnavateli vzniká povinnost hradit pojištění odpovědnosti zaměstnavatele při pracovním úrazu, nebo nemocí z povolání.

Srovnání havarijního pojištění

havarijní pojištění, kalkulace, nabídka pojištění – Máte sjednané havarijní pojištění? Pokud ne, stačí vyplnit jednoduchou tabulku a poté si vybrat z nabídky několika pojišťoven. Na nic nečekejte a sjednejte si havarijní pojištění přímo z vašeho domova.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.