+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komerční pojištění

Klíčová slova: Komerční pojištění, Pojištění domácnosti, Cestovní

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Mezi komerční pojištění patří například pojištění domácnosti. Pojištění domácnosti je vhodné pro kohokoliv kdo má své bydliště v České republice. Hodně lidí tuto pojistku velmi podceňuje. A případné nehody, mohou vyjít až do sta tisíc a i více. Pojištěním domácnosti si totiž pojišťujete movité věci (elektronika, šperky, oblečení či nábytek), které jsou součástí vybavení domácnosti.

Web: www.komercni-pojisteni.cz/

Další související informace

Online půjčka Ferratum

půjčky – Potřebujete menší půjčku s kratší dobou splácení, pro vyřešeních momentálních finančních problémů? Finská společnost Ferratum se specializuje na půjčky do deseti tisíc s kratší dobou splácení. Půjčku lze vyřídit online.

Půjčky do 24 hodin

pujcka,pujcka bez poplatku,pujcka bez registru – Nový produkt na finančním trhu. Půjčky a úvěry bez účelu. Jsou rychle vyřízené, nezkoumají se registry a exekuce a hlavně se neplatí žádné poplatky předem. Možnost také předčasného splacení. Po vyplnění online žádosti výsledek do 24 hodin.

Půjčka do hodiny

Rychlá půjčka – Půjčíme Vám na cokoli od 10 000,- do 1 000 000,- Kč bez nahlížení do registru dlužníkú, bez volání na placené telefonní linky a bez poplatků předem. Stačí zavolat nebo napsat na náš email a to je vše co budete potřebovat.

Načítání trvalo 0.0802 sekund.