+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komora správců dluhů

Klíčová slova: Sprava dluhu, oddluzeni spravou dluhu, oddluzeni

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2011

Popis: Komora správců dluhů je profesní sdružení certifikovaných a vyškolených profesionálů v oboru správy dluhů. Komora správců dluhů sdružuje správce dluhů, profesionály, a ochraňuje tak předlužené osoby před neseriózními poradci.

Web: www.komoraspravcudluhu.cz

Další související informace

Oddlužení - Asterie

Asterie, oddlužení – Společnost Asterie se těší dlouholetým zkušenostem ve finanční sféře, konkrétně oblast půjček, hypoték a dalších finančních produktů. Celý proces oddlužení má detailně zpracován a využívá i moderní SW nástroje. Jedinečnost spočívá v tom, že mimo kompletního oddlužení hledá Asterie svým klientům práci v České republice i v zahraničí. Proto společnost funguje zároveň i jako pracovní agentura registrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Díky práci a pravidelným příjmům se stávají naši klienti solventími při splácení svých pohledávek a samotné oddlužení se stává formalitou bez zbytečného stresu a strachu z exekuce.

Dluhová poradna s.r.o. Pa

oddlužení, řešení dluhů, pomoc dluhy, pomoc s dluh – Trápí Vás dluhy? Vyřešte efektivně své starosti a využijte služeb dluhové poradny.Trápí Vás dluhy? Vyřešte efektivně své starosti a využijte služeb dluhové poradny.Trápí Vás dluhy? Vyřešte efektivně své starosti a využijte služeb dluhové poradny.

Načítání trvalo 3.1686 sekund.