+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontokorent krátkodobý úv

Klíčová slova: kontokorent

E-mail: kodybank@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2009

Popis: Informační web o kontokoretních úvěrech. Kontokorent je specifický druh úvěru,který Vám dovolí čerpat z běžného účtu vyšší částku, než kterou jste vložili. Na co jej využijete záleží jen na Vás. Kontokorent je možno využít na financování Vašich potřeb, je jedno zda je to nákup auta, domu, bazénu či sekačky. Poskytovatelé se na účel úvěru nedotazují.

Web: kontokorent.net/

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0857 sekund.