+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KUPKA & PARTNEŘI

Klíčová slova: podnikatel, rodina, byt, smlouva, pohledávka

E-mail: info@k-p.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2009

Popis: KUPKA & PARTNEŘI, právní kancelář, poskytujeme služby podnikatelům v obchodních záležitostech, při uzavírání smluv, vymáhání pohledávek, styku s úřady a jednotlivým fyzickým osobám v oblastech rodinného, bytového, dědického, pracovního a spotřebitelského práva.

Web: www.k-p.cz

Další související informace

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Internetová peněženka PaySec

paysec,elektronická peněženka,nabití,aktivace – Nejsnadnější volbou pro provádění mikroplateb při nákupu na internetu je využití internetové peněženky. V našich končinách se vytvoření řešení na míru ujala ČSOB a pro podporu PaySec se jí podařilo získat celou řadu velkých eshopů i aukčních portálů.

Půjčky bez registrů

pujcky,do 24 hodin,bez registru,bez poplatku – Nabízíme jedinečnou možnost získat půjčku i s bankovním či nebankovním registrem. Dokážeme půjčku zajistit i bez prokazování příjmů. Půjčka je pochopitelně bez poplatků předem a i po vyřízení a vyplacení se neplatí poplatky.

Načítání trvalo 0.3308 sekund.