+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy podílových fondů

Klíčová slova: kurzy podílových fondů

E-mail: honesm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Kurzy podílových fondů - vysvětlení podílových fondů a jejich fungování, investování do podílových fondů, co jsou kurzy podílových fondů a jak se v nich orientovat. Podílové listy, obchodování s podílovými listy.

Web: www.aktualni-kurzy.cz

Další související informace

Kurzy hubnutí - Maja

internetové kurzy hubnutí zdraví jídelníček – Internetové kurzy zdravého hubnutí a moderního životního stylu. Základem hubnutí je zdravá výživa koordinovaná počítáním kalorické hodnoty potravin a vhodném kombinováním různých jídel. Naše kurzy nabízejí plynulé hubnutí bez následného JOJO efektu.

aktivní dovolená a tenis

tenisová škola, tenis, kurzy tenisu, dovolená – tenisová škola Praha, dovolená s tenisem týdenní a víkendové kurzy pro rodiny levně a kvalitně v Jizerských horách, Sečské přehradě, Francii, Špindlerově Mlýně, školička Horní Počernice a okolí za 3 000kč pro děti od 4 let na půl roku, s trenérkou Mirkou Melicherovou - trenér 1. třídy, těšíme se na Vás - pojďte se nauučit tenis

INSTITUT CERTIFIKACE ÚČET

certifikace účetních, kurzy účetnictví, kurzy účet – "INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. se dlouhodobě specializuje na školení v oblasti podvojného účetnictví (kuzy účetnictví, kurzy daní, rekvalifikace účetních), Mezinárodních účetních standardů (IFRS), US GAAP, finanční analýzy a další. V nabídce nechybí semináře z daní – daně z příjmů, DPH, leasing, zdanění v zahraničí a v neposlední řadě i mzdové účetnictví. "

Načítání trvalo 2.0736 sekund.