+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operativní leasing, Full service leasing

Klíčová slova: operativní leasing,full service leasing

E-mail: lease@e-sixt.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2008

Popis: SIXT Lease nabízí malým i velkým firmám levné a atraktivní řešení operativního leasingu vozového parku. Operativní leasing nebo Full service leasing představuje komplexní péči o autopark se zaměřením na dodání celosvětového pokrytí všech služeb

Web: www.sixtlease.cz

Další související informace

Operativní leasing NoVa car

nova car, operativní leasing, užitková vozidla – Nabízíme 4 formy smluv operativního leasingu, délku trvání Vaší smlouvy je mezi 12 a 60 měsíci. Prostřednictvím operativního leasingu jsou financována nová osobní i užitková vozidla.Nabízíme 4 formy smluv operativního leasingu, délku trvání Vaší smlouvy je mezi 12 a 60 měsíci. Prostřednictvím operativního leasingu jsou financována nová osobní i užitková vozidla.

Financování aut

úvěr na auto, leasing na auto, povinné ručení – Úvěr na auto přináší mnoho skrytých problémů, ale i řadu výhod. Zajímá-li Vás, jak si pořídit auto na úvěr, jste na správném místě. Stačí zavolat telefonní číslo 733 772 745, nebo kontaktovat osobního poradce a my se postaráme o schválení úvěru v co nejkratší době.

Financování IT

financování IT, leasing IT, financování techniky – Financování IT - specialista na na financování IT techniky, softwaru a kancelářské techniky. Umíme profinancovat i komodity jako jsou audiovizuální technika, lékařské přístroje, kosmetické přístroje, gastro vybavení a geodetické přístroje.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.