+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lukáš Štork

Klíčová slova: lukáš, štork, lukáš štork

E-mail: lukas@stork.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2016

Popis: Mam dlouholete zkusenosti s aktivní akvizici klientů a budováním klientského kmene, ale take s realizaci seminářů prezentačních dovedností. Poradal jsem take skolení na téma psychologie prodeje, empatie, znalosti řeči těla. Realizoval jsem mimo jine i semináře kvality prodeje, péče a servis o klienty, doporučení, atd.

Web: www.lukas-stork.cz

Další související informace

Lukášovy fotky papírových

Vystřihovánky, Lukáš, papírové modely, lepení – Na tomto webu naleznete sbírku mnoha fotografií papírových modelů, které ve svém volném čase lepí Lukáš Kozák. Lukáš se již mnoho let zabívá lepením papírových modelů. Zde můžete najít nafotografované jednotlivé kroky sestavování papírových vystřihovánek.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Imunovital - posílení imunity, odstranění nemoci

nemoc, angína, chřipka, imunita, alergie – Imunovital obsahuje nejsilnější imunostimulant beta glukan, revolučně získán farmaceutickou metodou za tepla. Aktivuje obě složky imunitního systému, přirozenou i získanou imunitu. Kvalitní produkt s jasným účinkem. Vyroben v EU.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.