+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mandura business

Klíčová slova: business, peníze, výdělek, spolupráce, mandura,

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2010

Popis: Obchodní příležitost z oblasti wellness pro všechny cílevědomé, aktivní a komunikativní jedince. Toužíte po změně a jsou překážky pro vás výzvou, zatímco jiní rezignují? Pak hledáme Vás! Odměnou za aktivní spolupráci získáte nadstandartní příjmy a více osobního volna. Jen Vy rozhodnete, jak dobře se chcete mít.

Web: www.mandura-business.webnode.cz

Další související informace

Tipař 30-60 tisíc měsíčně

spolupráce, peníze, půjčky, úvěry, přivýdělek, – Zajistěte si finanční nezávislost. Tipař. Na této pozici přivádíte naší firmě klienty , kteří jsou v těžké finanční situaci z jakéhokoli důvodu. Např. mají mnoho úvěrů, malý plat, přišli o práci atd. Těmto lidem firma pomůže tím, že je naučí vydělávat tolik, aby se postupně zbavili všech finančních problémů. Klienty hledáme ve svém okolí, v inzerci, nebo na internetu. Mohou to být i přátelé, kteří si chtějí přivydělat. Spolupráce je na základě sepsané Tipařské smlouvy a proto v první fázi nemusíte mít živnostenský list. Je to práce časově nenáročná ale dobře honorovaná. Za každého klienta máte deset tisíc korun, takže můžete mít neomezený příjem. U naší firmy můžete dělat i úvěry a pojištění, ale to je trochu jiný provizní systém.

ZFP akademie Martin Příkazský

ZFPA, ZFP, akademie, pojištění, připojištění, – Martin Příkazský patří mezi strukturní regionální kancelář ZFP akademie, Strážnice. Klienti se mohou na kancelář ZFP akademie obrátit ohledně pojištění majetku, penzijní připojištění, hypotéky, životní pojištění a další finanční produkty ZFPA.

Levné povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení, – Většina pojišťoven v posledních letech zdražuje základní sazby povinného ručení. Každý rok cena povinného ručení narostla až cca o 10% za rok. V protikladu k tomu začali pojišťovny povinné ručení a řidiče segmentovat podle mnoha různých hledisek a tím pádem může řidič na povinném ručení ušetřit i více než 2/3 z ceny povinného ručení. Jak však takové nejlevnější povinné ručení najít?!

Načítání trvalo 0.0619 sekund.