+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Maxbrokers, pojištění

Klíčová slova: pojištění osob a majetku, leasing, úvěr,finance

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2012

Popis: MAXBROKERS, s.r.o. zahájilo činnost v roce 2008. Od svého vzniku klademe maximální důraz na dosažení co možná největší spokojenosti našich klientů. To je důvod, proč jsme se stali smluvními partnery významných společností v oblasti leasingu a pojištění. Našim posláním je být komplexním leasingovým a pojišťovacím makléřem a zajišťovat služby a produkty „šité na míru“. Společnost MAXBROKERS, s.r.o. poskytuje prostřednictvím významných leasingových a pojišťovacích společností klientům nejvýhodnější formy finacování a pojištění. Pro naše klienty zajišťujeme tyto služby: POJIŠTĚNÍ OBČANŮ a FIREM: optimalizace a návrhy smluv(úspory na pojistném až 30%) správu pojistných smluv audit stávajících pojistných smluv pomoc při řešení pojistných událostí LEASING A ÚVĚR: tendr finančních nabídek z leasingových společností návrh řešení dle vašich požadavků optimalizace stávajících smluv úspory ve splátkovém kalendáři odklady splátek

Web: www.maxbrokers.cz

Další související informace

Vaše nebankovní půjčka

vaše nebankovní půjčka, nebankovní půjčka, úvěr – Vaše nebankovní půjčka je blog který shromažďuje aktuální články na téma nebankovní půjčka. Naleznete zde témata jako nebankovní půjčka bez registru a rychlé půjčky do 24 hodin. Navštivte naše stránky pro více informací.

Půjčky kvalitně

půjčky, půjčka, úvěr – Hlavní směr současné doby určují pouze finance. Jejich nouze utlačuje čím dál narůstající množství lidí, kteří se musí obracet na nevýhodné bankovní domy a obdobné firmy. Je tu však jeden prvotřídní a vyhledávaný produkt.

Bebankovní půjčky online

půjčky, půjčka, úvěr, úvěry, exekuce, nemovitosti, – Půjčka od 100.000 – 20.000.000 se splatností až 20 let zástavou nemovitostí pro klienty, kteří nedostanou půjčku v bance. I pro klienty, kteří mají exekuce nebo dražbu na nemovitosti. Nenahlížíme do registru. Řešíme i družstevní byty. Neplatíte žádné poplatky předem. Odhad nemovitosti zdarma. Nevoláte na žádné podvodné drahé linky. Jsme přímí investoři.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.