+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mbank.MiniWebík.cz

Klíčová slova: mbank

E-mail: info@miniwebik.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2009

Popis: mKONTO, mPŮJČKA, eMAX - Bankovní účty bez poplatků! Nulové poplatky. Přinášíme Vám veškeré informace o bankovních produktech mBank. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o těchto produktech.

Web: mbank.miniwebik.cz/

Další související informace

mBanka

mBank, mBanka, mBank.cz, mKonto, mHypotéka – mBanka je nejmladším finančním ústavem na českém trhu a patří silné finan. skupině Commerzbank. Její revoluční nástup se datuje na rok 2007, kdy stejně jako v Polsku a Slovensku razantně vstoupila na finančí trhy. Pro Českou republiku si mBank ČR připravila velmi zajímavý produkt, na který během jednoho roku svého podnikání přilákala 150.000 klientů. mBanka totiž zavedla nulové poplatky a to je pro čechy dosud nevídané. V mBance si tedy můžete za nulový poplatek účet založit, mBanka vám ho bude za nulový poplatek vést, neplatíte ani příchozí ani odchozí platby. m Banka je tedy tím nejlepší možným partnerem pro všechny, kteří chtějí ušetřit.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Bebankovní půjčky online

půjčky, půjčka, úvěr, úvěry, exekuce, nemovitosti, – Půjčka od 100.000 – 20.000.000 se splatností až 20 let zástavou nemovitostí pro klienty, kteří nedostanou půjčku v bance. I pro klienty, kteří mají exekuce nebo dražbu na nemovitosti. Nenahlížíme do registru. Řešíme i družstevní byty. Neplatíte žádné poplatky předem. Odhad nemovitosti zdarma. Nevoláte na žádné podvodné drahé linky. Jsme přímí investoři.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.