+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

mBanka

Klíčová slova: mBank, mBanka, mBank.cz, mKonto, mHypotéka

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2008

Popis: mBanka je nejmladším finančním ústavem na českém trhu a patří silné finan. skupině Commerzbank. Její revoluční nástup se datuje na rok 2007, kdy stejně jako v Polsku a Slovensku razantně vstoupila na finančí trhy. Pro Českou republiku si mBank ČR připravila velmi zajímavý produkt, na který během jednoho roku svého podnikání přilákala 150.000 klientů. mBanka totiž zavedla nulové poplatky a to je pro čechy dosud nevídané. V mBance si tedy můžete za nulový poplatek účet založit, mBanka vám ho bude za nulový poplatek vést, neplatíte ani příchozí ani odchozí platby. m Banka je tedy tím nejlepší možným partnerem pro všechny, kteří chtějí ušetřit.

Web: mbanka.infolive.cz

Další související informace

Půjčky online - rychle a

online,půjčky,rychle,snadno,mbank,peníze,ihned,fin – Sháníte a potřebujete peníze na bydlení, studium, dovolenou, dům, auto nebo na cokoliv jiného? Už nemusíte spolehat jen na nebankovní sektor, který často poskytuje půjčky za zcela nevýhodných podmínek. Vyzkoušejte bankovní půjčku přes internet.

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Pavlikova půjčka ihned

půjčka, ihned, půjčky, peníze – Dostali jste se do finančních problémů a potřebuje půjčit co nejdříve? Využijte půjčky ihned, která Vám nabízí nejrychlejší způsob k získání finanční hotovosti. Pavlikova půjčka vám pomůže z finanční propasti.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.