+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

mzdová účetní plzeň

Klíčová slova: mzdová účetní plzeň účetní plzeň vedení účetnictvi

E-mail: Reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Hledáte účetní v plzni která nabízí vedení účetnictví pro právnické a fyzické osoby, vedení daňové evidence, zpracování mzdové a personální agendy, pravidelné zasílání přehledů (grafů) dle potřeby subjektu, daňových přiznání, vyúčtování cestovních náhrad a služebních cest, sestavení účetní uzávěrky, komunikace s úřady.

Web: plzen-ucetni.cz

Další související informace

Buena Vista Club

klub, hudební, taneční, party, DJ, koncert, plzeň – Buena Vista Club je multifunkční klub v centru Plzně. Pořádáme hudební koncerty, taneční party, tématické večery a divadelní představení. Nabízíme pronájem prostor a techniky pro konference, semináře, oslavy a školení.

Vedení účetnictví - tipy na účetnictví

Vedení účetnictví, Účetnictví, Ceník vedení účetni – Vedení-účetnictví.info nabízí užitečné články a tipy z oblasti vedení účetnictví. Kde najít účetnictví zdarma, jak je využít a dozvíte se základní rady, které vám pomohou se vyvarovat chybám. Zjistěte sami kdy je lepší využít placené pomoci.

Vedení účetnictví Brno

vedení účetnictví brno, účetní brno, účetnictví – Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daní a mezd. Specializujeme se na malé a střední firmy. Zpracování daňových přiznání, vyúčtování daní za zaměstnance nebo firmu. Ke každé firmě přistupujeme individuálně.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.