+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NADZÁKONNÁ LSD Direct s.r

Klíčová slova: LSD Direct s.r.o. Praha

E-mail: exekutor.eu@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Tato společnost nejen že zveřejňuje klamavou reklamu, podle které zajišťuje půjčky, je neprada,totiž místo zajištění půjček sama vybírá desátky za to, že občané jim naletěli a podepsali předem neplatné smlouvy. Tato společnost má totiž jediný zájem, a to hlavně podepsat smlouvu s žadateli o půjčku na dobře propracovaných a dopředu připravených smlouvách. Jakkoli jsou smlouvy právně dobře stylizovány, jsou neplatné. Zájemci uzavírají smlouvy ve finanční tísni. Jde o smlouvy spotřebitelské podle § 52 odst 3 Obč. zák., tedy zprostředkovatelé přímo a úmyslně zhoršují postavení žadatelů. rozhodčí smlouva je rovněž neplatná podle závazného judikátu Nejvyššího soudu sp. zn. Cdo 2857/2006 ze dne 30.10.2008 a přímo odporuje rozhodnutí ESD č. C - 168/05, obdobně ESD č. C - 40/08. Podle dalšího judikátu Vrchniho soudu v Praze sp. zn. 12 Cmo 496/2008, který byl zařazen do zelené sbírky, jsou rozhodčí doložky a smlouvy ve spotřebitelských smlouvách neplatné ve smyslu ust. § 39 a § 56 odst. 1 Obč. zák. a vysloveně obchází § 40a Obč. zákona. S analogií na § 647 odst. 1 Obch. zákoníku chytráci propojení s exekutorem a rozhodcem Romanem Plavcem protiprávně vymáhají neprokazatelné a smyšlené náklady, ačkoli nemají nárok na nic, rep. mají, ale na trestní stíhání pro podvod a lichvu. Ve smlouvách sami navrhují lichevní plnění 30% na 3-4 měsíce, t.j. nejméně 90% p.a. O spotřebitelském charakteru svědčí povaha (paradoxní) služby. Zprostředkovatel plnit nemusí, ale zájemce o službu musí zaplatit za službu, kterou neobržel. Vysloveně jde o zastírací a klamavé úkony v neprospěch spotřebitele.

Web: WWW. LSD Direct s.r.o.

Další související informace

Ubytování zaměstnanců - Levné Ubytování

ubytování, zaměstnanců, ubytovna, Praha 8 – Levné ubytování** ve 2-4 lůžkových pokojích krátkodobému i dlouhodobému pobytu na Praze 8-Libeň, zastávka tramvaje U kříže, v blízkosti Metra Palmovka a Proseku. K dispozici pračka, koupelna a vybavená kuchyň.

CARERO s.r.o.

CARERO s.r.o. kojenecké,oblečení, dupačky, polodup – Velkoobchodní a maloobchodní prodej kojeneckého a dětského zboží. Oficiální distributor Caretero. Dále nabízíme kojenecké oblečení, kojenecké potřeby, cestovní postýlky, autosedačky, dětský nábytek a další kojenecké a dětské zboží.

Autoskla Praha 8

Autoskla Praha 8 – Autoskla Praha 8: výměna autoskla, autoskla servis, autoskla zdarma. Výměna autoskla zdarma u osobních i užitkových vozidel u nás v dílně, zajištění kompletní oprav motorů, autoelektrika, výměna pneu a alu disků, klimatizace do auta. Zajistíme kompletní prohlídku vozidel a případné opravy, výměna autoskla zdarma a vyřízení pojistné události.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.