+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Návod na výpočet havarijního pojištění.

Klíčová slova: ochrana vozidla, orientační výpočet, výpočet havar

E-mail: info@havarijni-pojisteni-vypocet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Havarijní pojištění sice není povinné, ale jeho uzavření se jistě vyplatí. Slouží k ochraně vozidla před škodami, které mohou vzniknout při havárii nebo škodami, které způsobí živly, vandalismus, odcizení nebo neoprávněné užití vozidla. Může se jednat o vysoké částky.

Web: www.havarijni-pojisteni-vypocet.cz/

Další související informace

Ochrana prostředí

Ochrana životního prostředí, Odpadové hospodářství – Společnost EKOBEST s.r.o. užívá slova ekologie ve smyslu pojmu "ochrana životního prostředí", přičemž naším oborem činnosti je zejména legislativní oblast ekologie, a to technická ochrana životního prostředí. Technická ochrana životního prostředí jsou hlavně tyto oblasti ekologie: odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a vod, nakládání s chemickými látkami a dalšími souvisejícími obory (např. obaly, EIA, hluk, EMS, EMAS).

Registr vozidel

Registr vozidel, zaregistrování vozidla, řidičský – Poskytujeme rady a informace ohledně registrací vozidel.Registr vozidel je stará známá instituce pro každého, kdo vlastní nebo kdy vlastnil automobil, ať už nový nebo ojetý. Registr vozidel je státní instituce spadající pod ministerstvo dopravy, která má na starosti evidenci veškerých aktivit spojených s automobily jako jsou například registrace nových či ojetých vozů, registrace vozů dovezených ze zahraničí..

Nano přípravky

nanotechnologie, nano impregnace, nano ochrana – E-shop specializovaný na čistící a ochranné prostředky na bázi nanotechnologie. V naší nabídce najdete nano přípravky na veškeré povrchy a materiály. Nanotechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století. Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte sami!

Načítání trvalo 0.0588 sekund.