+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

nekazanka

Klíčová slova: Směnárna, smenarna, směnárna v centru,

E-mail: ilya.chomutov@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Směnárna Nekázanka 10, v centru Prahy. Nejvýhodnější kurzy světových měn, VIP kurzy, vyhovující otevírací doba. Již patnáct let na trhu, dlouhodobá tradice a vysoká úroveň obsluhy. To vše Nekázanka Exchange.

Web: www.nekazanka.com

Další související informace

Hostel Spartakiáda v Praze

Hostel Spartakiáda ,ubytování v – Hostel a Apartmány Spartakiáda se nachází v Praze 6 - Vokovicích. Areál je obklopen mnoha sportovišti, vodní nádrží Džbán a přírodní rezervaci Divoká Šárka. Celý komplex je po celkové rekonstrukci, zařízení v retro stylu 60tých let. Celková kapacita hostelu je 45 lůžek. V ceně za ubytování je snídaně podávaná v restauraci. V celém objektu je možnost připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Naším klientům nabízíme ubytování ve dvou kategoriích Hostel – Apartmány.

Hotel Čech Břeclav v Břeclavi

Hotel Čech Břeclav,ubytování v – Hotel Čech leží přímo na vinařské cyklostezce, směřující od archeologického naleziště Pohansko (6 km) směrem k Lednickým rybníkům (4 km), městu Lednice s nádherným zámkem.Hotel Čech nabízí k ubytování 14 pokojů, z toho 7 apartmánů a 7 dvoulůžkových pokojů.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a TV s možností satelitního příjmu. V hotelu se nachází jeden bezbariérový pokoj. Nejen pro novomanžele je připraven klasický apartmán s koupelnou vybavený vanou. Spojení klasického prostředí a vynikající kuchyně vytváří příjemné místo pro Vaše schůzky či jednání - kruhová restaurace. Moravská vinárna Miluškaje místo pro milovníky hudby, tance, a veselí.

Pension DUO v Harrachově

Pension DUO,ubytování v – Nově zrekonsruovaný pension se nachází na hlavní ulici u autobusového nádraží. Sjezdovky a lanová dráha je vzdálena 250 m, běžecké tratě 150 m. Do centra města je to 5 minut. V pensionu se nacházejí:2 až 4 lůžkové pokoje se sprchou a WC,velká společenská místnost s vybavenou kuchyní, TV a SAT.Hostům penzionu je k dispozici DUOskiservis pjčovna lyží a snowboardů a je pro ně připravena sleva 25%. Parkoviště u domu je samozřejmostí. Pokud navštívíte město Harrachov, nezapoměňte navštívit zajímavá místa města: pivní lázně Harrachov, sklárna či bobová dráha Harachov.

Načítání trvalo 3.2558 sekund.