+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní rejstřík - vizuá

Klíčová slova: Obchodní,rejstřík,firmy,registr,výpis,justice,ares

E-mail: vizreg@kurzy.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2011

Popis: Vizuální obchodní rejstřík - přehledné grafické zobrazení vztahů lidí a firem v obchodním rejstříku. Všechny firmy jedné osoby zobrazené na jeden klik s možností zobrazení časové analýzy vztahů mezi firmami a osobami - vznik firem, vztahů s osobami a časová souslednost. Možnost sledovat vazby mezi více firmami a osobami.

Web: rejstrik-firem.podnikani.cz/

Další související informace

Obchodní rejstřík

obchodni,rejstrik,firem,justice,cz – Získejte informace užitečné pro vyhledávání v obchodním rejstříku firem, přehled o tom jednotlivých obchodních společnostech (např. společnost s ručením omezeným nebo akciové společnosti), družstvu a statutárních orgánech.

Jak podnikat na internetu

práce doma,práce z domu,výdělky na internetu, – Stránky pro všechny co chtějí SVÉ VLASTNÍ PODNIKÁNÍ. Návody,rady a tipy jak podnikat pouze pomocí internetu,jak se vzdělávat a rozvíjet v tomto odvětví. Projekty umožňující časovou i finanční svobodu

Půjčka do 24 hodin

pujcka do 24 hodin,uver do 24 hodin,pujcka – Půjčka bez poplatků a bez účelu je na světě a může ji mít každý. I Vy ji můžete mít. Stačí navštívit naše stránky, pročíst si podmínky, vyplnit online žádost a dál už je to na nás. Výsledek do 24 hodin.

Načítání trvalo 0.2876 sekund.