+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odchod do důchodu

Klíčová slova: Odchod do důchodu, předčasný důchod

E-mail: info@odchod-do-duchodu.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2010

Popis: Stanovíme Vám několik variant, kdy je pro Vás výhodné odejít do předčasného nebo řádného starobního důchodu. Při výpočtu výhodného data bereme v úvahu počet odpracovaných dní, výši výdělku, krácení předčasného důchodu, valorizaci, dobrovolné pojištění, atd. Odchod do důchodu lze navíc výhodně kombinovat s registrací na Úřadu práce. Díky tomu můžete zvýšit svůj předčasný důchod až o 1000 Kč měsíčně a přestat pracovat o rok dříve, což ocení zvláště klienti se zdravotními obtížemi.

Web: www.odchod-do-duchodu.cz

Další související informace

Pohodový nákup elektrotec

baterie do mobilu, Baterie do aku nářadí, Baterie – E-shop s podporou kamenné prodejny v Měšicích, kde lze objednané zboží i vyzvednout, nabízí software, hardware, počítače, notebooky, akumulátory, baterie, nabíječky a další elektroniku a příslušenství.

PRODEJ palivového DŘEVA

palivové dřevo, dřevo do krbu, dřevěné brikety – Kvalitní štípané palivové dřevo do krbu, dřevěné brikety a pelety. Výroba, doprava a prodej palivového dřeva do krbu, dřevěných briket a pelet. Největší výrobce a prodejce palivového dřeva do krbu, dřevěných briket a pelet.

Krbové nářadí Firestyle

koš na dřevo, koš ke krbu, doplňky do bytu – Firestyle je prvotřídní značka italského příslušenství ke kamnům a krbům. Značka Firestyle nabízí široký sortiment košů- zásobníků na dřevo z pravé hověziny. Značka kvality Made in Italy zaručuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a prvotřídní ruční zpracování italskými řemeslníky. Silná kvalitní kůže zaručuje dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.