+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oddlužení

Klíčová slova: oddluzeni, oddluzeni fyzicke osoby, soudni oddluze

E-mail: insolvia@insolviasro.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2012

Popis: Oddlužení je zákonný způsob řešení problémů s dluhy u fyzických nepodnikajících osob. Pokud jste předluženi, využijte oddlužení fyzické osoby. Oddlužení, někdy nazývané soudní oddlužení, Vás zbaví Vašich dluhů a umožní Vám začít nový život.

Web: www.dluhy-oddluzeni.iplace.cz/

Další související informace

Finance-dluhy.cz bankrot

Osobní bankrot, osobní bankrot fyzické osoby, – .Osobní bankrot je zákonem stanovená forma oddlužení. Osobní bankrot je však také 5 let života na úrovni životního minima. Při osobním bankrotu totiž musíte za dobu 5 let splatit alespoň 30 % ze všech svých dluhů formou pravidelných měsíčních splátek. Při osobním bankrotu řídí Váš život insolvenční správce a ten rozhoduje o výši Vašich splátek a o nakládání s veškerým Vaším majetkem. Osobní bankrot je jednou z možných cest jak se zbavit části svých dluhů, ale cesta to není jednoduchá. Chcete se o osobním bankrotu dozvědět více

Osobní bankrot

Osobní bankrot, osobní bankrot fyzicke osoby, – Osobní bankrot je způsob řešení problémů s dluhy u fyzických nepodnikajících osob. Osobní bankrot je způsob oddlužení, který se také někdy nazývá soudní oddlužení. Osobní bankrot Vás zbaví Vašich dluhů a umožní Vám začít nový život.

Načítání trvalo 0.1014 sekund.