+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odškodné z dopr. nehody.

Klíčová slova: odškodné, dopravní nehoda, povinné ručení, úraz,

E-mail: ok-jet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Evropské Centrum Odškodného Společnost Evropské Centrum Odškodného (EvCO) pomáhá účastníkům dopravní nehody, kteří utrpěli újmu na zdraví, získat náležité odškodné z povinného ručení viníka nehody. Společnost Evropské Centrum Odškodného působí na českém trhu od rok 2008, ale i za tento krátký čas zprostředkovala odškodnění již pro řadu svých klientů. EvCO působí prostřednictvím obchodních zástupců, jejichž působnost je již po celém území ČR. Úkolem našeho zástupce je najít klienta, který měl dopravní nehodu a pomoci mu zpracovat veškerou dokumentaci, potřebnou pro získání náležitého odškodného. Často se nám klienti ozývají i sami, protože mají zájem o získání odškodného. Nabízíme možnost spolupráce novým obchodním zástupcům a regionálním manažerům.

Web: odskodne.webnode.cz

Další související informace

PPI - Parcels & Property

Developerská činnost, reality, nebankovní půjčky, – Společnost Parcels & Property Investment s.r.o. (PPI s.r.o.) nabízí komplexní řešení Vašich financí. Prostřednictvím našich konkrétních produktů Vám můžeme zajistit vyřešení vzniklých, nepříjemných a často zdánlivě neřešitelných situací. Jsme připraveni realizovat i náročné developerské projekty včetně realitní činnosti spojené s prodejem různých typů nemovitostí a kompletním právním servisem.

Investice do nemovitostí

nemovitosti, aukce, reality, – Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.

MoneyMag.cz - ekonomické

ekonomika, finance, bankovnictví, půjčky, – Domácí a světové zpravodajství z oblasti ekonomiky, financí a bankovnictví - to vše na MoneyMag.cz. Pravidelně sledujeme dění, které se týká oblastí jako jsou ekonomika, banky, půjčky, kurzy měn, akcie, hypotéky, bydlení, daně.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.