+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odškodnění po nehodě

Klíčová slova: dopravní nehoda,autonehoda,

E-mail: ilianahovorkova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Získáme odškodnění pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Žádné vstupní poplatky, vše vyřídíme za Vás! Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu. Lze nárokovat až 4 roky zpětně. Nově řešíme úrazy na chodníku a pracovní úrazy!

Web: www.odskodneni-dopravni-nehody.cz

Další související informace

SEDOZ Dopravní značení

dopravní značení, značky, značení, dopravní značky – Kompletní servis v oblasti dopravního značení.Prodáváme a instalujeme trvalé svislé i vodorovné dopravní značení a zařízení.Pronajímáme dočasné dopravní značení a zajišťujeme zabezpečení dopravních uzávěr a omezení. Projekty včetně inženýrské činnosti.

Policie ČR

policie ČR, dopravní nehody, městská policie – Policie ČR - dopravní nehody a autonehody. Městská policie, STB seznamy, hledané osoby, kontakty na dopravní inspektorát, cizinecká policie, volná místa u Policie ČR. Kriminální příběhy a kauzy.

Dopravní značení faram

dopravní značení,faram, ostrava, autodoprava – Dopravní značení faram Naší hlavní činností je realizace svislého a vodorovného dopravního značení, prodej a montáž dopravního příslušenství + autodoprava. Dopravní značení faram Naší hlavní činností je realizace svislého a vodorovného dopravního značení, prodej a montáž dopravního příslušenství + autodoprava.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.