+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OKA, s.r.o.

Klíčová slova: poistenie, auto, vozidlo, majetok, domácnosť

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2012

Popis: Sprostredkovanie poistenia poisťovacím agentom podľa zákona č. 340/2005 Z.z. o sprostredkovaní poistenia a sprostredkovaní zaistenia a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Sprostredkovanie poistenia poisťovacím agentom podľa zákona č. 340/2005 Z.z. o sprostredkovaní poistenia a sprostredkovaní zaistenia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Web: www.oka1.sk

Další související informace

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace vozidel, vozidla, vozidlo, – Ekologickalikvidacevozidel.cz je nový web, na kterém naleznete informace o ekologické likvidaci vozidel, potřebných dokumentů nebo míst, kde lze likvidaci provést. Neváhejte a podívejte se sami. Auta..

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Pojišťovací makléř

pojištění, makléř – Nabídka služeb pojišťovacího makléře. Bezplatné srovnání pojistných produktů různých finančních domů/pojištoven. Pojištění životní i neživotní. Havarijní i povinné ručení, domácnosti i nemovitosti. Poradenství v oblasti pojištění.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.