+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní bankrot kalkulačka

Klíčová slova: osobní bankrot

E-mail: bankrotkalkulacka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Jste ve finančních problémech a přemýšlíte o tom, že by jste vyhlásili osobní bankrot? Tuto dnes velmi využívanou variantu oddlužení využívá stále více lidí. Na osobnibankrotkalkulacka.cz zjistíte, kolik zaplatíte.

Web: www.osobnibankrotkalkulacka.cz/

Další související informace

Osobnidluhy.cz

Osobní bankrot, oddlužení, insolvence, bankrot – Insolvenční kancelář zpracovávající profesiální návrhy na oddlužení fyzických osob-nepodnikatelů a návrhy na konkurz a reorganizaci pro podnikatele a to s působností na celém uzemí ČR. Nabízíme Vám kvalitní zpracování návrhu na osobní bankrot tak, aby vše proběhlo v pořádku a Vaše tíživá situace byla vyřešena.

Pojišťovací makléř

pojištění, makléř – Nabídka služeb pojišťovacího makléře. Bezplatné srovnání pojistných produktů různých finančních domů/pojištoven. Pojištění životní i neživotní. Havarijní i povinné ručení, domácnosti i nemovitosti. Poradenství v oblasti pojištění.

Dluhová poradna

dluhy,poradna,insolvence,osobní bankrot,exekuce – Nabízíme poradenství především v oblasti dluhové problematiky se snahou zkvalitnit způsob života lidí, kterým potíže s dluhy přerostly hranici únosnosti a dennodenně se potýkají nejen s finančními, ale také psychickými obtížemi. Nejedná se o klasické sjednávání insolvencí, ale o individuální setkání a konzultaci, při níž analyzujeme klientovu situaci, a až poté vypracováváme návrhy řešení s veškerými právními náležitostmi. Klient má samozřejmě dostatek času na promyšlení a zvážení svého rozhodnutí. Naše služba však tímto nekončí. Pomáháme lidem pochopit základní principy hospodaření a práce s financemi včetně porozumění a vyvarování se základních nešvarů, které vedou k finančním obtížím. Klientům zaručuje kvalitní služby teamu profesionálně vyškolených poradců. Našim hlavním partnerem je společnost MLMADRE, s.r.o., která se opírá o dlouholeté zkušenosti a o stovky vyřešených případů.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.