+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OVB projekty

Klíčová slova: OVB Allfinanz, OVB projekty, Společnost OVB

E-mail: ovb.poradenstvi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Společnost OVB působí na evropském trhu již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se stará o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytuje profesionální finanční služby a klade přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů se svými klienty. Společnost OVB Allfinanz a.s. je partnerem několika významných projektů z nejrůznějších oblastí. Na tomto webu vám rádi představíme různorodost partnerství, které společnost OVB Allfinanz udržuje.

Web: ovb-projekty.cz

Další související informace

DC Bublina blog

internet hudba zábava společnost lidé děčín – Má bublina je můj svět, kterým se nechám obklopovat. Všechno, co mě baví, zajímá nebo prudí, zatáhnu do své bubliny, krátce povařím, osolím a takto uklohněné servíruji. Svoboda existuje pouze v naší mysli.

Projektová společnost

AdamPROJEKT, projekty, ortofoto, mapy lomů, stroje – Projektová a výrobní společnost pro průmysl. Mezi naše služby patří průmyslový servis, výroba a návrh strojů a konstrukcí, digitalizace map a výkresů a ortofoto. Dále se zaměřujeme na strojírenské výkresy, mapy katastru, modernizace výroby, zeštíhlování výroby, dokumentace, dopravníky, výběrové řízení.

Dream light - Led osvětle

Společnost Dream Light nabízí led, diody, led svet – Společnost Dream Light nabízí ekologicky šetrné a energeticky nenáročné zdroje světla, které plně nahrazují jak obecné typy žárovek a zářivek, tak i lampy veřejného osvětlení.led, diody, led svetlo, led trubice, zarovka, zarivka,

Načítání trvalo 0.0629 sekund.