+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ověření plátce DPH

Klíčová slova: ověření, plátce, dph, ověření plátce dph

E-mail: info@infotexty.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2013

Popis: Pokud podnikáte, asi jste v roce 2013 postřehli nový pojem - nespolehlivý plátce DPH. Ptáte se, jak spolehlivost plátce DPH ověřit? Na těchto stránkách najdete jednoduchý návod i možnost online ověření.

Web: www.overeni-platce-dph.infotexty.cz

Další související informace

Vracení DPH ze zahraničí

Vratka, DPH, zahraniční výdaje, vrácení DPH – Zabýváme se vracením DPH ze zahraničí. Zajistíme Vám vrácení až 96% Vašich zahraničních výdajů. Běžně vracíme DPH z výstav, nákupu zboží, nákupu automobilů, hotelů, nafty a benzínu, dálničních poplatků.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Internetová peněženka PaySec

paysec,elektronická peněženka,nabití,aktivace – Nejsnadnější volbou pro provádění mikroplateb při nákupu na internetu je využití internetové peněženky. V našich končinách se vytvoření řešení na míru ujala ČSOB a pro podporu PaySec se jí podařilo získat celou řadu velkých eshopů i aukčních portálů.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.