+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pád IPB - okolnosti krach

Klíčová slova: , banka, privatizace IPB, arbitráž, nucená správa

E-mail: arar@rychlostpripojeni.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2009

Popis: Stránky se věnují krachu banky IPB. Popisují události, které předcházely pádu IPB, privatizaci banky, bankovnímu dohledu a nucené správě. Stránky obsahují také informace o arbitrážích spojených právě s krachem IPB.

Web: www.vermio.cz

Další související informace

Finance - reality MaRS

půjčky, úvěry, hypotéky, pojištění, reality, domy, – Nabídka poradenství v oblasti osobních financí, majetkové a životní pojištění, stavebního spoření. Poskytujeme bankovní i nebankovní půjčky, úvěry, a hypotéky. Navíc zajišťujeme služby v oblasti realit. Prodej a pronájem nemovitostí, bytů, pozemků.

Slavia povinné ručení

Povinné ručení, povinné ručení Slavia, kalkulačka, – Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Slavia. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.

První peněžní s.r.o.

úvěry, půjčky, – Poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé půjčky bez zástavy majetku i se zástavou od přímého investora a bez poplatků předem, bez nahlížení do registrů a bez zprostředkovatelů. Dále vyplácení exekucí, realitní a poradenská činnost, zástavy majetku.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.