+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pavel Bergmann

Klíčová slova: finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů

E-mail: pavel.bergmann@bservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Daňové poradenství je naší stěžejní a pro Vás nejdůležitější službou, která nespočívá jen v kontrole výdajů.

Web: www.bservis.cz

Další související informace

Pension Astoria ve Špindlerově Mlýně

Pension Astoria,ubytování ve Špindlerově – Pension Astoria ve Špindlerově Mlýně je situován ve výšce 700 m. n.m., na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celou obec a údolí řeky Labe.Pension nabízí ubytování ve 13-ti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje pensionu jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a připojením na internet.Součástí pensionu je útulná restaurace s domácí atmosférou. Snídaně se podávají formou švédského stolu.Parkování přímo u pensionu .

Lázeňský hotel PAWLIK ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel PAWLIK ,ubytování ve Františkových – Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí ubytování ve 148 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá. Pokoje hotelu Pawlik ve Františkových Lázních jsou vybaveny moderním nábytkem, televizorem sociálním zařízením.Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí stravování ať už hosté přijedou relaxovat nebo na léčebný pobyt, v kavárně, baru, výborná strava je podávaná formou bohatého bufé. Nebo můžete navštívit nějakou restauraci v okolí.Parkovaní před komplexem nebo na blízkých parkovištích.

Penzion Dobrá Škola ve Vojkovicích

Penzion Dobrá Škola,ubytování ve Vojkovicích – Necelých 20 kilometrů jižně od Brna, na břehu řeky Svratky leží obec Vojkovice.Nově vybudovaný penzion s restaurací, vinárnou a bowlingem. Výhodou našeho penzionu je rychlá dostupnost do centra Brna a návaznost na všechny hlavní dopravní tepny. Cena ubytování zahrnuje snídani formou švédského stolu.V současnosti zde nabízí služby příjemná restaurace, stylová vinárna, bowling a zázemí pro zábavu dětí. K dispozici je také možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 14 lůžek.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.