+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PenizeProFirmy.cz

Klíčová slova: hledám investora,investor,business angels,start-up

E-mail: penizeprofirmy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Stránky jsou určené pro podnikatele a začínající podnikatele, kteří potřebují kapitál pro své firmy a projekty. A samozřejmě také pro investory, jenž tyto volné zdroje mají a hledají nové investiční příležitosti. Dále zde můžete prodat firmu nebo koupit firmu. Web je doplněn o informace ze světa podnikání a investování.

Web: www.penizeprofirmy.cz

Další související informace

BB Finanční servis

zahraniční,soukromý,investor,směnka,půjčka,úvěr – Poskytovatel a zprostředkovatel úvěrů,půjček a hypoték od soukromých investorů.Zprostředkovatel půjček pro podnikatele od zahraničních soukromých investorů.Finanční poradenství voblasti půjček a úvěrů.

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Půjčky bez registrů

pujcky,do 24 hodin,bez registru,bez poplatku – Nabízíme jedinečnou možnost získat půjčku i s bankovním či nebankovním registrem. Dokážeme půjčku zajistit i bez prokazování příjmů. Půjčka je pochopitelně bez poplatků předem a i po vyřízení a vyplacení se neplatí poplatky.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.