+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištěnec.com

Klíčová slova: Povinné ručení,cestovní pojištění,pojištění online

E-mail: regpojistenec@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Kde se pojistit, které pojišťovny Vám nabídnou nejlevnější pojištění vozidel, možnosti online pojištění, povinné ručení. Přehled a porovnání pojistných produktů českých pojišťoven a mnohem více najdete na našem webu.

Web: www.pojistenec.com

Další související informace

Povinné ručení

povinné ručení, srovnání, porovnání, kalkulačka – Chcete uzavřít nejvýhodnější povinné ručení pro vaše vozidlo a ušetřit přitom čas? Naše porovnání povinného ručení a exkluzivní smlouvy s pojišťovnami Vám mohou ušetřit i více než 2/3 z běžné ceny povinného ručení.

Pojistit auto

pojistit auto,povinné ručení,havarijní pojištění – Informace a rady, kdy a jak pojistit auto, výhodné srovnání povinného ručení a havarijního pojištění.Jednoduchý návod, jak pojistit auto přes internet.Na stránkách se dozvíte všechny důležité informace o pojištění aut.

Přehled povinného ručení

Povinné ručení, pojištění, odpovědnost provozování – Povinné ručení – zákonem stanovená povinnost připadající na majitele či provozovatele motorového dopravního prostředku. Následujících několik řádek i článků vám podrobněji objasní problematiku s povinným ručením spojenou.

Načítání trvalo 0.0867 sekund.