+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění automobilů

Klíčová slova: Pojištění automobilů

E-mail: povinne-ruceni-pojisteni-aut-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2011

Popis: Povinné ručení online v posledních letech razantně zvyšuje svůj podíl na celkovém uzavřeném zákonném pojištění provozu vozidel. Jde o jasný signál, že lidé chtějí výrazně ušetřit jak čas, tak i své peníze.

Web: www.povinne-ruceni-pojisteni-aut.cz/

Další související informace

Povinne-ruceni

povinné ručení, pojištění – Všechny informace ohledně povinného ručení. Přehled o službách pojišťoven a pomoc při sjednávání. Největší výběr pojišťoven a pojištění na internetu za ty nejvýhodnější sazby. Nejvýhodnější je porovnání sazeb povinnéhu ručení online.

Pojistit auto

pojistit auto,povinné ručení,havarijní pojištění – Informace a rady, kdy a jak pojistit auto, výhodné srovnání povinného ručení a havarijního pojištění.Jednoduchý návod, jak pojistit auto přes internet.Na stránkách se dozvíte všechny důležité informace o pojištění aut.

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel – Každé vozidlo, zapsané v registru vozidel, musí mít dle zákona č. 168/1999 Sb. uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Povinnost uzavřít povinné ručení má každý vlastník vozidla a v případě, že tuto zákonnou povinnost nesplní, hrozí mu pokuta.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.