+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění cizinců

Klíčová slova: Pojištění cizinců, pojištění pro cizince,

E-mail: pojisteni2525@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2012

Popis: Informační stránka na téma pojištění cizinců a zdravotní pojištění pro cizince. Stránka nabízí základní informace o povinnostech ciznců při pobytu na území České republiky a poskytuje také srovnání pojišťoven nabízejících tento druh pojištění cizinců.

Web: pojisteni-cizincu.pujcky-penez.info

Další související informace

Pojištění léčebných výloh

pojištění léčebných výloh, Pojištění, repatriace, – Cesta do ciziny bez kvalitního pojištění léčebných výloh vám může přinést nemalé finanční náklady. Proto je vždy vhodné se před cestou do zahraničí pojistit. Pojištění v současné době nabízí většina pojišťoven působících na tuzemském trhu a vybírat můžete z pojistek základních či pojistek doplněných o některý typ připojištění.

Pojišťovny a povinné ručení

Povinné ručení, pojistná ochrana, pojištění skel, – Povinné ručení neboli také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je povinen ze zákona uzavřít každý majitel motorového vozidla. Pokud majitel nedbá tohoto zákonného pojištění (neplatí jej), zaplatí, pokud až ve výši 40 000 Kč. Je to celkem dost, proto bych si to být vámi rozmyslel. Navíc, pokud způsobíte nehodu, veškeré škody platí ze svých finančních prostředků.

Pojištění nákladů

pojištění nákladu, pojištění nákladného přívěsu, – Pojištění nákladu je jedním z dalších dodatkových pojištění, která jsou v současnosti nabízena v několika variantách. Jednou možnou variantou, při které lze zabezpečit přepravovaný náklad po stránce ochrany proti možné vzniklé škodě – je samostatné pojištění konkrétního nákladu.

Načítání trvalo 2.9634 sekund.