+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění domácnosti

Klíčová slova: Pojištění, domácnosti, srovnání, kalkulačka

E-mail: tmejova@financier.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Pojištění domácnosti si sjednejte online a ušetřete. Nejen čas a schůzky s poradci. Můžete si porovnat pojištění domácnosti různých pojišťoven z jednoho místa a během chvilky. Stačí zadat údaje do kalkulačky a řídit se návodem.Naše kalkulačka pojištění domácnosti vám doporučí vhodnou variantu a pak stačí jen odeslat. Během dvou dnů máte doma smlouvu.

Web: www.pojisteni-domacnosti.com

Další související informace

Hypotéka

spoření, stavební, hypotéka, kalkulačka, srovnání – Srovnání hypotečních úvěrů a přehled stavebního spoření on-line. Spousta užitečných odkazů, které vám pomohou zorientovat se na finančním trhu.

Povinné ručení

Povinné ručení, kalkulačka, srovnání, ceník – Pomocí našich specializovaných webových stránek si můžete porovnat nabídky povinného ručení v klidném prostředí Vašeho domova. Rychle a jednoduše si tak zjistíte nejvýhodnější a nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo a ihned můžete pojistku sjednat a uzavřít. Povinné ručení Vás ochrání před finančními dopady škod, které můžete při provozu vozidla způsobit na majetku nebo zdraví třetích osob. Při sjednávání povinného ručení lze vybírat z několika variant s dostatečným rozsahem krytých škod. Základní limity pojistného plnění jsou stanoveny na 35 mil. Kč pro věcné škody a škody, které mají povahu ušlého zisku a na 35 mil. Kč pro škody na zdraví. Při tomto limitu pojistného plnění bývá nabízeno zvýhodněné povinné ručení pro majitele osobních vozidel, kteří mají trvalé bydliště v obcích do 30 tisíc obyvatel. U zvýšeného tarifu dosahuje pojistné plnění částky 70 mil. Kč pro věcné škody a škody, které mají povahu ušlého zisku a 70 mil. Kč pro škody na zdraví.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.