+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění léčebných výloh

Klíčová slova: pojištění léčebných výloh, Pojištění, repatriace,

E-mail: info@pojisteni-lecebnych-vyloh.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Cesta do ciziny bez kvalitního pojištění léčebných výloh vám může přinést nemalé finanční náklady. Proto je vždy vhodné se před cestou do zahraničí pojistit. Pojištění v současné době nabízí většina pojišťoven působících na tuzemském trhu a vybírat můžete z pojistek základních či pojistek doplněných o některý typ připojištění.

Web: www.pojisteni-lecebnych-vyloh.cz/

Další související informace

ZFP akademie Kamila Vojáčková

ZFP, akademie, Praha, ZFPA, pojištění, – Kamila Vojáčková strukturní regionální kancelář ZFP akademie, Praha. Kvalitní servis poradenství a zprostředkování penzijního připojištění, stavebního spoření, hypoték, životního pojištění ZFP. Akademie ZFP poskytuje kvalitní produkty v celé ČR a SR.

Cestovní pojištění na Slovensko

Slovensko, cestovní pojištění, pojištění, náklady, – Ptáte se – je nutné se pojišťovat, i když jede člověk jen na Slovensko. Záleží na vás. Pokud ovšem chcete mít pocit klidu a bezpečí, jistě vám to bude doporučováno. Cena cestovního pojištění není příliš vysoká. Co by mělo cestovní pojištění například na Slovensko obsahovat? V první řadě by zde mělo být zahrnuto pojištění léčebných výloh.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.