+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění nákladních auto

Klíčová slova: povinné ručení,havarijní pojištění,nákladní vozy

E-mail: pojistkaaut@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Stránky přináší informace o pojištění nákladních vozů. Čím se liší od pojištění osobních automobilů, kde a jak sjednat pojištění online a jaké existují slevy pro pojištění nákladních aut. Všechno, co potřebujete k pojištění nákladního auta. Podmínky, slevy a on-line sjednání.

Web: pojisteni-nakladniho-auta.cz

Další související informace

ČSOB povinné ručení

Povinné ručení, povinné ručení ČSOB. – Nejlevnější povinné ručení ČSOB můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení ČSOB. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.

Povinné ručení a havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odp – Pojištění vozidla může znamenat povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidla. Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidla se často sjednává současně s havarijním pojištěním. Pokud sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění současně u jedné pojišťovny, můžete získat značnou slevu a další zvýhodnění.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.