+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění odpovědnosti za škodu

Klíčová slova: pojištění, pojištění odpovědnosti za škod

E-mail: pojisteni2525@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2012

Popis: Stránka vám představí několik hlavních důvodů proč si sjednat pojištění odpovědnosti za škodu. Jaké jsou druhy škoda hrazené pojištěním to se také dozvíte na webu. Dále nabízí srovnání pojišťoven a spoustu dalších informací.

Web: pojisteni-odpovednosti-za-skodu.pujcky-penez.info

Další související informace

Havarijní pojištění.

havarijní pojištění, pojištění odcizení vozidla, – Kalkulačka havarijního pojištění vypočte a porovná havarijní pojištění v několika variantách a umožní uzavření návrhu online. V porovnání najdete havarijní pojištění, pojištění pro případ odcizení, vandalismu, živlů i doplňková pojištění jako je pojištění skla, zavazadel, úrazu přepravovaných osob.

Pojištění.com

pojištění, povinné ručení, pojištění vozidel – Vše co hledáte o pojištění, najdete na Pojisteni.com. Povinné ručení, cestovní pojištění, penzijní připojištění a pojištění domácnosti on-line. Výrazné slevy, až 20% na cestovní pojištění a pojištění domácnosti. Porovnání pojišťoven za pár sekund. Informace, kompletní správa pojištění občanů a podnikatelů zdarma

Povinné ručení a havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odp – Pojištění vozidla může znamenat povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidla. Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidla se často sjednává současně s havarijním pojištěním. Pokud sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění současně u jedné pojišťovny, můžete získat značnou slevu a další zvýhodnění.

Načítání trvalo 2.8082 sekund.