+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění vozu

Klíčová slova: Zákonné pojištění, vůz, Pojištění vozu, povinné ru

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Máte automobil, či jiné motorové vozidlo? V případě, že jej chcete provozovat na veřejných komunikacích (máte technický průkaz, přidělenou registrační známku), musíte dřív, než vůz začnete používat, uzavřít povinné ručení. Je to dáno zákonem č. 168/1999 Sb. - zákon o pojištění zodpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla.

Web: www.pojisteni-vozu.cz/

Další související informace

Nebankovní půjčky dnes

půjčky bez registru – Neuspěli jste se svou žádostí v bance a potřebujete nutně půjčku? Využijte nebankovní půjčku, kterou si můžete sjednat online a nemusíte tak vážit cestu do banky, kde po vás většinou budou chtít další dokumenty.

Jak podnikat na internetu

práce doma,práce z domu,výdělky na internetu, – Stránky pro všechny co chtějí SVÉ VLASTNÍ PODNIKÁNÍ. Návody,rady a tipy jak podnikat pouze pomocí internetu,jak se vzdělávat a rozvíjet v tomto odvětví. Projekty umožňující časovou i finanční svobodu

Pavlikova půjčka ihned

půjčka, ihned, půjčky, peníze – Dostali jste se do finančních problémů a potřebuje půjčit co nejdříve? Využijte půjčky ihned, která Vám nabízí nejrychlejší způsob k získání finanční hotovosti. Pavlikova půjčka vám pomůže z finanční propasti.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.