+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění

Klíčová slova: pojištění

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Informační stránky o pojištění kde se dozvíte důležité informace o různých typech pojištění jako je zdravotní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti nebo povinné ručení v České tak Slovenské republice.

Web: nej-pojisteni.eu

Další související informace

Úrazové pojištění

Úrazové a životní pojištění, životní pojištění – Prožijte klidnější život díky životnímu a úrazovému pojištění. Kdykoliv se ocitnete v krizových situacích, které nebude jednoduché vyřešit, máte alespoň jistotu životního pojištění, které finančně zabezpečí vaše blízké.

Povinné ručení porovnání

povinné ručení, pojištění online – Možnost sjednání povinného ručení z pohodlí vašeho domova vám nabízí internetové stránky porovnani-online.cz. Zelenou kartu dostanete ihned na e-mail a dokumenty následně poštou. K dispozici je zákaznický servis a objednávky 24 hodin denně.

Pojištění zodpovědnosti

Pojištění zodpovědnosti, pojišťovny, pojištění, – Pojištění zodpovědnosti je v současné vypjaté době nezbytností. Mnoho občanů, ale i zaměstnavatelů či podnikatelů tento druh pojištění plně využívá. Druhů odpovědností za způsobené škody může být velké množství. Existují i možné škody, které si sice nikdo nepřeje, ale lidská činnost je natolik složitá, že je vhodné eventualitu škody předvídat.

Načítání trvalo 0.0891 sekund.