+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění

Klíčová slova: pojištění

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Informační stránky o pojištění kde se dozvíte důležité informace o různých typech pojištění jako je zdravotní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti nebo povinné ručení v České tak Slovenské republice.

Web: nej-pojisteni.eu

Další související informace

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel – Povinné ručení je pro veřejnost známé jako pojem pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Také je to pojistná ochrana pro majitele auta za způsobené škody ostatním vozidlům, rodinným domům, svodidlům či lidem s trvalými následky.

Pojištění vozu

Zákonné pojištění, vůz, Pojištění vozu, povinné ru – Máte automobil, či jiné motorové vozidlo? V případě, že jej chcete provozovat na veřejných komunikacích (máte technický průkaz, přidělenou registrační známku), musíte dřív, než vůz začnete používat, uzavřít povinné ručení. Je to dáno zákonem č. 168/1999 Sb. - zákon o pojištění zodpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla.

Životní pojištění srovná

životní pojištění srovnání – Životní pojištění nabízí srovnání svých možností. Jsou zde články investiční životní pojištění bylo v minulém období velkým hitem, avšak finanční krize u mnohých silně prověřila schopnost se smířit s vysokou aktuální ztrátou.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.