+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění

Klíčová slova: pojištění

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Informační stránky o pojištění kde se dozvíte důležité informace o různých typech pojištění jako je zdravotní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti nebo povinné ručení v České tak Slovenské republice.

Web: nej-pojisteni.eu

Další související informace

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti za škodu, zaměstnance – Online sjednání pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání, odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou v občanském životě. Rychlé a výhodné srovnání nabídek pojišťoven.

Pojištění automobilů

Pojištění automobilů – Povinné ručení online v posledních letech razantně zvyšuje svůj podíl na celkovém uzavřeném zákonném pojištění provozu vozidel. Jde o jasný signál, že lidé chtějí výrazně ušetřit jak čas, tak i své peníze.

Povinné ručení a havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odp – Pojištění vozidla může znamenat povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidla. Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidla se často sjednává současně s havarijním pojištěním. Pokud sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění současně u jedné pojišťovny, můžete získat značnou slevu a další zvýhodnění.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.