+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pomahame.info

Klíčová slova: Evropské centrum odškodnění, EvCO, odškodnění

E-mail: evcoregistrace@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: EvCO je jedinou společnosti svého druhu v České Republice. Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Odškodnění získáváme ze zákonné pojistky viníka nehody. Jsme prostředníkem mezi klientem a pojišťovnou. Bráníme zájmy klienta. Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu. Nabízíme jedinečný produkt svého druhu. Dokumenty přeměníme na peníze. Klient neplatí žádné vstupní poplatky. Vše vyřídíme za klienta. Klient se nemusí o nic starat, nikam chodit, nikomu se nic nemusí platit. Pouze čekáte v klidu svého domova, kolik se naší společnosti pro Vás podaří z pojišťovny vymoci. Až z částky, kterou se nám podaří získat nad rámec původní hodnoty pojistky, bude vyplacena provize našemu centru. Zbytek putuje ke klientovi.

Web: www.pomahame.info

Další související informace

Odškodnění po nehodě

odškodnění, evco, nehoda, práce, pojištění – Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Odškodné získáváme ze zákonné pojistky viníka nehody. Jsme prostředníkem mezi klientem a pojišťovnou. Bráníme zájmy klienta. Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Půjčka do hodiny

Rychlá půjčka – Půjčíme Vám na cokoli od 10 000,- do 1 000 000,- Kč bez nahlížení do registru dlužníkú, bez volání na placené telefonní linky a bez poplatků předem. Stačí zavolat nebo napsat na náš email a to je vše co budete potřebovat.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.