+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradenství a optimalizac

Klíčová slova: personalní poradenství, management plánování

E-mail: info@smartidea.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2009

Popis: Máme realizovatelné nápady! SMART idea zajišťuje nejen marketingové poradenství a optimalizace nákladů. K našim klientům přistupujeme individuálně, nezáleží, jestli se na nás obrátíte s drobností nebo se složitým, dlouhodobým projektem. Vždy se Vám budeme maximálně věnovat a navrhovat realizovatelné nápady s případnou implementací.

Web: www.smartidea.cz

Další související informace

Stormedia - promotion age

bannerové kampaně, poradenství, SEO/SEM – Našim klientům zajišťujeme mediální propagaci a to zejména na internetu. Bannerové kampaně napříč internetovými portály, pořádání soutěží, publikační a redakční služby (tvorba PR článků), poradenství v oblasti propagace na internetu (SEO/SEM), provoz on-line služeb, projektové poradenství (asistence u realizace internetových projektů)

Vaše PERSPEKTIVA s.r.o.

Pojištění, investice, finanční poradenství, – Jsme mladá, finančně poradenská společnost, která si zvolila spolupráci s těmi největšími hráči na trhu. Zastřešením těchto firem se stáváme firmou sice mladou, ale se zkušenostmi a tradicí profesionálů. Nabízíme jedinečnou možnost využít benefitů od našich partnerů a zároveň se postarat o svojí finanční budoucnost.

Účetní kancelář TOPTAX

účetnictví, právní poradenství, finanční práva – Firma TOPTAX nabízí zpracování účetnictví, daňové evidence a mezd. Poskytujeme daňové a právní poradenství, analýzy a zakládání společností. Nabízíme mnoho služeb, od vedení celého účetnictví a zpravování výkazů, papírování a obsluhu informací v daňovém systému až po zpracování mezd a jednotlivých částí vašeho účetnictví.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.