+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradenství

Klíčová slova: finance,řízení,optimalizace,personalistika,karma

E-mail: KvasnickaVladimir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2011

Popis: Váš osobní strážce do nelehké doby. Jako satellites Vám jsem schopen pomoci se vrátit do doby spokojenosti a taky Vám vysvětlit proč jste v současné době bezradní.V sekci Lidé, vysvětlím např. co znamená ekonomika lásky, jaký máte kosmický kód a proč se nemůžete od partnera odpoutat i přesto, že si to přejete. Pro úplnost uvádím, že tyto parametry fungují i v určitém výsledku i na naše zvířecí miláčky. Je tedy dobré vědět jakou to vlastně má povahu náš pes. Proč vlastně nehlídá? V sekci Podnikání nabízím své zkušenosti z profesního života. Nejsem tak pod vlivem současných tzv. "optimalizačních metod", používám spíše jednoduchý přístup člověka k řešení daného problému. Pro danou problematiku jsem k dispozici, jako řada specialistů se kterými spolupracuji. Jsem Vám k dispozici, jak na jednoduché otázky, tak i na složitější řešení.

Web: satellites.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.