+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pospíšilová - účetnictví

Klíčová slova: účetnictví, daně, mzdy

E-mail: katalog@teenageriot.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: Ráda pro Vás povedu podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci včetně potřebných přehledů. Vyřeším za Vás daňové přiznání včetně DPH, silniční daně nebo daně z nemovitých věcí. Povedu za Vás mzdovou administrativu.

Web: www.ucetnictvi-pospisilova.cz

Další související informace

Daně a účetnictví Olomouc

Účetnictví, daně – Vedení účetnictví, zpracování daní a mezd v Olomouci. Daně Olomouc zajistí Vaše účetnictví, daně, zastupování na úřadech , mzdovou a personální agendu. Vedení finančního účetnictví a mzdového účetnictví. Nabídka účetního poradenství a optimalizace, rekonstrukce účetnictví a pomocné evidence.

Účetnictví, daně, mzdy, AA účetní s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy, Liberec, Semily – Účetní firma poskytuje vedení účetnictví, zpracování daně a mezd pro malé a středně velké firmy. Kanceláře Liberec, Semily, Středočeský a Severočeský kraj. Vedení daňové evidence a poradenství, zastupování na finančním úřadě, OSSZ, pojišťovny.

Daně a audit

účetnictví, daně, audit, mzdy, neziskové – Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.