+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Povinné poistenie

Klíčová slova: povinné, ručení, zmluvné, poistenie

E-mail: registraceodkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2009

Popis: On-line výpočet povinného ručení na všechny typy motorových vozidel. Povinné ručení za škodu způsobenou provozem motorového vozidla je pojištění auta, které je pro držitele motorových vozidel povinné ze zákona.

Web: www.povinne-poistenie.com/

Další související informace

Havarijné poistenie

havarijní, pojištění, havarijné, poistenie – Havarijní pojištění motorových vozidel kryje škody, které vzniknou na vozidle v důsledku zničení vozidla následkem havárie vozidla, anebo živelné pohromy. Klienti pojišťovny, která nabízí havarijní pojištění mají na výběr ze dvou forem havarijního pojištění - pojistného krytí pro případ škod v důsledku havárie, přírodního živlu a krádeže, anebo jen havárie a prírodního živlu.

Povinné ručení

Povinné, ručení, kalkulačka, srovnání, online, – Povinné ručení si můžete uzavřít levně a výhodně pomocí našeho online nástroje – kalkulačky, která mezi tisíci nabídek pojišťoven najde ty, které jsou levné, případně vyhoví specifickým požadavkům. Na míru.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online, kalkulačka, – Máme povinné ručení, které Vám budou všichni závidět. Díky šikovným programátorům a matematikům jsme sestrojili online nástroj – kalkulátor, který Vám porovná online povinné ručení a najde nejlevnější z českých pojišťoven.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.