+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Povinné ručení ihned

Klíčová slova: povinné ručení ihned, povinné ručení, pojištění mo

E-mail: povinne-ruceni-ihned-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2011

Popis: Služba pojištění vozidel v České republice, které představuje pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozováním vozidla na pozemních komunikacích. Povinné ručení představuje tedy povinnost uzavřít pojištění na krytí škod.

Web: www.povinne-ruceni-ihned.cz/

Další související informace

Povinné ručení porovnání

povinné ručení, pojištění – Web s informacemi o možnostech ušetření peněz na povinném ručení. Na povinném ručení pro váš automobil můžete každý rok ušetřit i několik tisíc korun. Díky různým a výhodným bonusům a akcím pojišťoven poskytujících povinné ručení není neobvyklé, že můžete někde zaplatit i polovinu toho, co byste zaplatili někde jinde.

Povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel, povinne ruceni – Přehledné srovnání nabídek na povinné ručení - jednoduše, stručně, přehledně. Pomůžeme Vám vybrat to správné povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidel nebo motocyklů. U nejlepšího povinného ručení, jehož podstatou je peněžité plnění poškozeným, by mělo platit pravidlo, že čím více si zaplatíte, tím více byste měli dostat.

Povinné ručení ihned

povinné ručení, povinné ručení ihned, zákonné poji – Povinné ručení se nevztahuje pouze na osobní automobil, ale také na nákladní automobily nebo motocykly. Povinné ručení je vyjádřeno jako zákonné pojištění vozidel, které musí mít každé vozidlo v České republice a spadá do kategorie pojištění odpovědnosti za škody způsobené na zdraví a majetku a to do výše 35 mil. Kč nebo 70 mil.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.