+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prima finance

Klíčová slova: finance, prima finance, poradenská společnost

E-mail: kopecny@prima-finance.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2009

Popis: PRIMA FINANCE je nezávislá poradenská společnost, která poskytuje služby finančního poradenství pro naše klienty ve většině regionů naší republiky, a to prostřednictvím široké sítě proškolených a certifikovaných finančních poradců.

Web: www.prima-finance.cz

Další související informace

ESTAR - Finance, s.r.o.

finance, reality, reality v zahraničí, nemovitosti – Prodej realit v ČR i v EU. Rekreační nemovitosti a investice do stavby a provozu solárních elektráren ve Španělsku na Costa Blanca, prodej realit na Tenerife, na Turecké riviéře a v Bulharsku. Poskytujeme široké finanční služby firmám i soukromým osobám.

Finanční úřady a povinnosti firem

finance, úřad, administrativa – Web věnující se finančním úřadům a všemu, co by o nich firmy měly vědět. Finanční úřad je oficiální instituce s funkcí správy daní. Každý finanční úřad je řízen daným finančním ředitelstvím. Dozvíte se veškeré podstatné informace o finančních úřadech a systému jejich funkcí a činností, mezi které patří například fianční kontroly nebo daňová evidence.

http://ferram-pujcka-a-ji

finance, kredia, půjčka – I malé částky jsou někdy těžce dostupné. Proto existuje Kredia půjčka. Co nejméně starostí a vyřizování, co nejméně běhání a vyplňování dotazníků. Kredia půjčka se sjednává jednoduše pomocí mobilního telefonu.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.