+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej firem a podniků

Klíčová slova: prodej firem,prodej ziskových firem,prodej podniku

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2013

Popis: Jak efektivně prodat menší firmu, střední nebo velký podnik v podmínkách krize ekonomiky. V důsledku krize evropské ekonomiky se aktivita investorů na českém trhu akvizic firem podstatně snížila. Přitom množství prodávaných malých firem i středních a velkých podniků se značně zvýšilo. Specialisté trhu akvizic vidí hlavní příčinu tohoto stavu v tom, že mnoho vlastníků obchodních podílů a akcií, kteří své firmy založili před 15 – 20 lety, je v současné době unaveno od neustálých problémů a stresových situací spojených s byznysem a proto chtějí své firmy prodat. Obavy z toho, že se situace na evropských trzích může ještě zhoršit, je o to více k tomuto kroku motivuje.

Web: www.prodej-firem-podniku.cz/

Další související informace

Pojišťovací makléř

pojištění, makléř – Nabídka služeb pojišťovacího makléře. Bezplatné srovnání pojistných produktů různých finančních domů/pojištoven. Pojištění životní i neživotní. Havarijní i povinné ručení, domácnosti i nemovitosti. Poradenství v oblasti pojištění.

Půjčka do hodiny

Rychlá půjčka – Půjčíme Vám na cokoli od 10 000,- do 1 000 000,- Kč bez nahlížení do registru dlužníkú, bez volání na placené telefonní linky a bez poplatků předem. Stačí zavolat nebo napsat na náš email a to je vše co budete potřebovat.

Jak na PayPal

PayPal, internetová peněženka,platební karta – PayPal je zaběhnutý platební systém pro online převody mezi účty identifikovanými emailovými adresami. Účet lze vést v několika světových měnách a realizovat přes něj bezpečné platby kreditními kartami

Načítání trvalo 0.0600 sekund.