+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej zlata

Klíčová slova: zlato,punc,certifikát,hologram,měna

E-mail: hsebek@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2010

Popis: Prodej ryzího zlata 999,9.Nová světová měna.Rozměr platební karty,váhy 0,5g,nebo 1g.Ochranné prvky:punc,certifikát,hologram.Nápis též Braillovým písmem.Možno koupit na splátky.Možná též spolupráce při prodeji.

Web: www.swissgold.info/henry-sebek

Další související informace

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Eurozlato

zlato, stříbro, burza zlata, eurozlato.cz – Investice do zlata a drahých kovů, burza zlata a drahých kovů online. Výkup zlata a drahých kovů online. Kurzy zlata a drahých kovů. Možnost úschovy v bezpečnostních bankovních trezorech, nízké náklady na úschovu.

Výhodná směnárna Praha 1

Směnárna,Směnárna Praha,kurzy,měna,exchange – Směnárna Praha se nachází na Senovážném náměstí, poblíž je ulice Jeruzalémská. Od tramvajové zastávky Jindřišská je směnárna vzdálena jen 20 metrů. Od linek metra C - Hlavní nádraží 250 m, metra A a B - Můstek 300 m, metra B - Náměstí Republiky 300m.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.