+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Profesionální vedení účet

Klíčová slova: účetnictví,daně,poradenství,finance,hospodářství

E-mail: ucetni.online@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Nabízíme online vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy, zúčtování pracovních cest, audit, daňové poradenství a skladové hospodářství. Online účetnictví je nenáročné a šetří Vaše finance.

Web: www.ucetni-online.cz

Další související informace

daňe a účetnictví Brno

daně, účetnictví, mzdy, daňové poradenství – Nabízíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování a odklad daňových přiznání, ekonomické poradenství - to vše i v angličtině - daňový poradce pro Brno a okolí Ing. Ivan Tutko.

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Účetnictví - Hana Suková

účetnictví,daně,praha5,neziskové organizace,s.r.o – Nabízíme externí účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným, občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, asociace, nadace a společenství vlastníků jednotek. Jsme OSVČ poskytující externí účetnictví na základě živnostenských listů. Předmětem podnikání je činnost účetních poradců, vedení účetnictví a vedení daňové evidence. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob. Služby klientům poskytuje každý z nás individuálně, v některých případech jsou služby prováděny formou spolupráce. Zaručujeme i při individuálním zpracování vzájemnou zastupitelnost.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.