+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Public relations

Klíčová slova: Public relations, firmu, event, publicita, produkt

E-mail: info@publicrealtions.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: http://www.publicrealtions.cz/Public Relations je velice důležitým komunikačním prostředkem v dnešní konkurenční době. Principem Public Relations je udržování a budování dobrých vztahů s veřejností. Týká se to nejen zákazníků, ale především firem, které nám například dovážejí materiál.

Web: www.publicrealtions.cz/

Další související informace

public relation

public relation – Public relation - vztah s veřejností - volně překládán jako styk se zákazníky- je jednou z hlavních oblastí marketingových činností. U nás si můžete vložit PR článek, který V8m takový styk s veřejností zprostředkuje.

B.I.B. spol. s r.o.

virtuální kancelář, sídlo pro firmu, založení sro, – Společnost B.I.B. spol. s r.o. Služby virtuální kanceláře v Praze. Poskytujeme nejen sídlo pro firmu, založení společnosti, prodej společností českých i britských. Zajistíme odklad daně z přijmu.

Mares - Bardovič

marketing, reklama, promo, event, PR, agentura – Agentúra Mares Vám ponúka komplexné služby v oblasti marketingu a prípravy, realizácie a hodnotenia marketingových prieskumov. Ponúkame Vám PR služby, organizáciu eventov, zabezpečenie propagácie a reklamnej stratégiu, prieskumov rôzneho druhu.

Načítání trvalo 0.0927 sekund.